تاریخچه شرکت

به نام سرچشمه نور

گروه صنعتی تیلکو اولین و بزرگترین تولید کننده سیستم‌های مدرن بایگانی هوشمند و ملزومات اداری می‌باشد که در سال ۱۳۷۸ در شهرک صنعتی بوعلی همدان فعالیت خود را با بهره گیری از افراد متخصص و تشکیل کادری مجرب در واحدهای طراحی مهندسی، برنامه ریزی، تولید، مالی و اداری و استفاده از ماشین آلات روز در جهت تولید و تامین نیاز مشتریان به انواع سیستم‌های بایگانی و ملزومات اداری (انواع سیستم های بایگانی هوشمند، الکترونیکی و ریلی، فایل‌های بایگانی، میزهای مدیریتی، کنفرانس، دکوراسیون، پارتیشن و…) آغاز نمود. با توجه به اصل مشتری مداری و اعتقاد به خط مشی کیفی و خدمات شایسته پس از فروش، در کوتاه مدت موفق به جذب بیش از ۱۰۰ نمایندگی رسمی در سطح کشور گردید.

تیلکو افتخار دارد امروز محصولات خود را با کیفیت مطلوب و تنوع در رنگ پودری استاتیک و استفاده از تکنولوژی در طرح‌های متنوع و ابعاد مختلف به بازار عرضه نماید. از افتخارات ما کیفیت بالای محصول و قیمت مناسب می‌باشد. پرسنل گروه صنعتی تیلکو بر این باورند که با استفاده از تخصص و دانش فنی و نقش مدیریت، می‌توانند اثرگزار در تامین نیاز مشتریان در صنعت کشور عزیزمان باشند.

چشم انداز

.
شرکت تیلکو صنعت غرب در افق چشم اندازی خود گروهی است پیشرو و برخوردار از جایگاهی برتر در تولید محصولات با کیفیت، آموزش نیروی انسانی مجرب و خبره و تاثیرگزار در صنعت مبلمان اداری، پاسخگویی به مشتریان به عنوان تنها دارایی ها و تنها عوامل اثرگزار بر موجودیت شرکت و تولید برترین محصولات و ارائه بهترین خدمات با انتخاب بهترین استعدادها و نیروهای کار جوان، خبره، خلاق و نوآور، همچنین توسعه کار و حضور در بازار جهانی توأم با تلاش در تنوع محصولات در زمینه های مختلف.

برخی از مشتریان ما

.

.

جهت مشاهده پروژه های انجام شده روی لینک زیر کلیک نمایید!

بیانیه شرکت

شرکت تیلکو با کسب بیش از ۱۵ سال تجربه در تولید محصولات با کیفیت در پرتو دانش تخصصی جوانان این مرز و بوم و با تأکید بر کیفیت، خدمات و محصولات؛ خود را ملزم به انجام هر چه بهتر موارد زیر می داند:

تأکید بر دانش تخصصی و به کارگیری آخرین فناوری های تولیدی، تولید و ارائه محصولات با دوام و با کیفیت هدف نهایی ما می باشد.

1. تأکید بر دانش تخصصی و به کارگیری آخرین فناوری های تولیدی:

تمرکز ما بر توسعه اقتصاد دانش محور با تأکید بر نیروی کار جوان و خبره باشد، زیرا که ما عقیده داریم در سایه دانش تخصصی جوانان خبره و تحصیل کرده و دستیابی به دانش فناورانه است که می توانیم محصولات نوآورانه و با کیفیت را به دست مشتریان خود برسانیم.

2. تمرکز ما بر توسعه اقتصاد دانش محور با تأکید بر نیروی کار جوان و خبره باشد:

تأکید بر پاسخ گویی به مشتریان، زیرا که ما باور داریم مشتریان تنها دارایی های ارزشمند ما هستند لذا رضایت مشتریان از محصولات و خدمات ما تنها سرلوحه پیمودن راه پر فراز و نشیب پیش رویمان است.

3. تأکید بر پاسخ گویی به مشتریان:

تمرکز بر آموزش نیروی انسانی: ما بر این عقیده استوار شده ایم که مهم ترین سرمایه های درونی ما نیروی انسانی ما هستند، لذا تأکید و تمرکز ما بر توسعه وآموزش نیروی انسانی با شناسایی نیازهای اصلی آنها و تهیه برنامه مناسب برای رفع نیازهای تخصصی و مدیریتی آنها قرار گرفته است.

4. تمرکز بر آموزش نیروی انسانی:

تمرکز بر خلق محصولات بهنگام و نوآورانه: ما اعتقاد داریم تنها در سایه تولید محصولات نوآورانه و مبتنی بر دستاورد های فناورانه است که می توانیم برترین محصولات و خدمات را به مشتریان خود ارائه کنیم و با توسعه زیر ساخت های مدیریتی و فناورانه است که میتوانیم در بازار های جهانی به رقابت بپردازیم.

5. تمرکز بر خلق محصولات بهنگام و نوآورانه:

 

ارزش های محوری

بهبود مستمر محصولات – خلق ارزش برای مشتری – افزایش رضایت مشتریان
تولید محصولات نوآور – ارتقاع مهارت‌های نیروی انسانی – شناسایی و توسعه قابلیت پویایی فناورانه
التزام به اقتصاد دانش محور

لوح تقدیر پنجمین نمایشگاه بین المللی مبلمان اداری HOFEX 2016

نشان زرین دهمین جشنواره امتنان از کارافرینان برتر

اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان ۱۳۹۴

لوح سپاس انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان

گواهینامه استانی رعایت حقوق مصرف کنندگان ۱۳۹۵

گواهینامه ثبت اختراع – بنیاد ملی نخبگان ۱۳۹۴

لوح سپاس دومین نمایشگاه توانمندی های صنایع تبدیلی استان همدان

لوح تقدیر باشگاه کوهنوردی سامان ۱۳۸۲

لوح سپاس از استاندار محترم استان همدان

گواهینامه سومین اجلاس رضایتمندی مشتری ۱۳۹۳

دستاوردها

تندیس دومین همایش رعایت حقوق مصرف کنندگان ۹۵
تندیس جشنواره منطقه ای رویش زاگرس از بنیاد ملی نخبگان ۹۴
دریافت تندیس HOFEX از نمایشگاه بین المللی مبلمان اداری طی پنج سال متوالی – ۲۰۱۰-۲۰۱۵
نشان رضایتمندی مشتری ۹۳
تندیس سومین نمایشگاه تخصصی مبلمان اداری و ماشین آلات صنعت چوب ۸۸
تندیس دهمین جشنواره امتنان از کارافرینان برتر