اخبار گروه صنعتی تیلکو

بازدید سرپرست محترم بانک رفاه کارگران استان همدان از تیلکو

By مرداد ۲۷, ۱۳۹۵ One Comment

عصر روز سه شنبه ۱۳۹۵/۵/۱۹ بنا به دعوت مدیریت شرکت تیلکو صنعت غرب، جناب آقای اله‌مرادی سرپرست محترم بانک رفاه کارگران استان همدان از شرکت بازدید نمودند.

ایشان در معیت آقای عقیلی مدیر دایره اعتبارات ابتدا در جلسه ای با حضور مدیریت عامل جناب آقای باغستانی در دفتر مدیرعامل شرکت نمودند و مذاکراتی پیرامون همکاری با شرکت تیلکو صنعت غرب نمودند و در عین حال بانک رفاه کارگران یکی از مشتریان دیرینه شرکت نیز می باشد.

سپس جناب آقای اله مرادی در معیت هیات همراه با دقت و حوصله فراوان از تمامی بخش های شرکت منجمله واحد تولید، انبار و… این گروه صنعتی بازدید نمودند و در هر بخش مدیریت محترم عامل ضمن پاسخ به پرسش‌‌های ایشان در ارتباط با ظرفیت‌های بالای هر واحد تولیدی توضیحاتی ارائه نمودند.

سپس سرپرست محترم بانک رفاه کارگران در معیت مدیریت عامل از شرکت تیلکو صنعت غرب که اولین و بزرگترین تولید کننده سیستم های مدرن بایگانی فلزی و ملزومات اداری محسوب می گردد و نیز مخترع سیستم بایگانی هوشمند در کشور است، بازدید و آخرین فن‌آوری‌های موجود در این حوزه را ملاحظه نمودند. در خاتمه ایشان مجددا در جلسه‌ای با مدیرعامل شرکت نموده و بر لزوم فعال سازی تمامی ظرفیت‌ها و توسعه حجم همکاری‌ها جهت ارائه خدمات مطلوب و حداکثری تاکید نمودند.

 

Join the discussion One Comment

نظر دهید