بایگانی هوشمند شرکتی
در این گونه از انبار بایگانی هوشمند، قسمت سخت افزاری به صورت کوچک وکارآمد جهت کاربرد در شرکتها، بانکها، دفاتر شهرداری و دیگر مراکز کوچک دفتری طراحی گردیده به گونه ای که قابل افزایش و ارتقاء می باشد.

بایگانی هوشمند سازمانی

در این گونه از انبار بایگانی هوشمند، قسمت سخت افزاری در بزرگترین و عظیم ترین گونه در سطح خود می باشد، به نوعی که توانایی ذخیره و بایگانی انواع پوشه، فایل و ملزومات اداری در هر نوع سایز و حجم را به صورت نامحدود داراست.

bh-3

قابلیتهای سیستم

ماشین الکترونیکی هوشمند با ابعاد و ظرفیت ایده ال جهت بایگانی، نظم بخشیدن و کاربردی کردن اسناد بایگانی و سوابق

بارگذاری طبقاتی

سیستم توانائی انجام مراحل بارگذاری در یک طبقه خاص را داراست که این فرایند مورد اجرا در امور مشارکتی و استفاده همزمان دستگاه، در یک سیستم، از طریق چند کاربر نیز می باشد.
فرضا کارکرد دستگاه در یک مطب با چندین پزشک

خروج موقت

سیستم در صورت تمایل اپراتور پس از جستجو و مشخص نمودن یک پرونده اقدام به صدور دستور خروج موقت آن نموده، در این وضعیت پس از طی بازده زمانی قابل تنظیم، به صورت خودکار پیامکی در خصوص عودت پرونده ترخیص شده به شخص ترخیص کننده جهت اطلاع رسانی ارسال می نماید.

بارگذاری

سیستم به صورت خودکار یک فضای فیزیکی در قسمت آرشیو دستگاه در طبقات دلخواه و یک فضای مجازی در قسمت سی پی یو مشخص کرده که منتهی به نام گذاری آن می شود کل این فراید در مدت زمان کمتر از ۱۰ ثانبه در دورترین مسیر نسبت به درب خروجی انجام پذیر است.

فراخوانی

سیستم از طریق تایپ نام پرونده در منوی جستجو به مشخص نمودن و آوردن پرونده مورد نظر پرداخته، که کل این فراید حتی در ظرفیت های بالای یک صد هزار پرونده این مدت زمان کمتر از ۱۵ ثانبه می باشد.

اطلاع رسانی از طریق پیامک

سیستم توانائی ارسال کلیه اطلاعات و گزارشات خود را از طریق ارسال پیامک را داراست.
این اطلاعات شامل: عودت پرونده، اعلان حریق، خرابی قطعات، ورود کاربران و… می باشد.

ایجاد سطح دسترسی کاربران

سیستم از طریق تصمیم گیری مدیریت به ایجاد سطوح دسترسی برای کاربران دستگاه در فرایندهای بارگذاری، فراخوانی جستجو، دسترسی به طبقات، ارسال پیامک، صدورگزارش و دیگر سطوح نیز می انجامد.

ورود و خروج کاربران

کاربران سیستم فقط از طریق شماره رمزهای خصوصی خود قادر به ورود به سیستم بوده که از این طریق کلیه کارکرد آنها ثبت و ضبط گردیده و در غیر این صورت و ورود کدهای غیر مجاز سیستم به صورت خودکار از طریق ارسال پیامک اطلاع رسانی خواهد کرد.

تعمیر و نگهداری

امکان مانیتور ساعت کارکرد کلیه قطعات و پیشبینی امکان خرابی توسط خود جایگاه و ارتباط با نزدیکترین مرکز خدمات پشتیبانی.

جایگاه سیستم

بایگانی‌های هوشمند از پورت‌های استاندارد پشتیبانی می کنند. یکایک این دستگاه‌ها دارای کارت شبکه بوده و پس از نصب به سرعت در شبکه داخلی قرار می گیرند. هر یک از این دستگاه‌ها دارای IP آدرس مستقل بوده که توسط آن در سرور مرکزی شناخته می شوند.
جزییات کامل پرونده‌های ثبت شده در بایگانی‌های هوشمند، کلیه فرایندهای جستجو، گزاشگیری، اعمال سطوح دسترسی و غیره در نرم‌افزار مرکزی موسوم به “جایگاه سیستم” انجام می شود.
جهت کسب اطلاعات بیشتر به سامانه جایگاه سیستم مراجعه نمایید.
سامان صنعت فرزانگان
دانلود پرزنت “معرفی کامل بایگانی های هوشمند”
دانلود

 jaygah

نحوه عملکرد بایگانی هوشمند